Вести, новости и актуелности из Института за Медицинска истраживања.

Конкурс за стипендије Владе Француске за 2018-2019. Уживајте од 16. марта 2018.

• додато
  • 31.1.2018
U ŽELJI DA UNAPREDI SARADNJU IZMEĐU FRANCUSKE I SRBIJE I DA PODSTAKNE MOBILNOST STUDENATA, FRANCUSKI INSTITUT U SRBIJI SVAKE GODINE DODELJUJE STIPENDIJE STUDENTIMA IZ SRBIJE KOJI ŽELE DA NASTAVE ŠKOLOVANJE U FRANCUSKOJ ZA NIVO MASTER II I DOKTORATE. STIPENDIJE   POKRITVAJU TROŠKOVE ŠKOLARINE, ŽIVOTA U FRANCUSKOJ, KAO I SOCIJALNOG OSIGURANJA.

Svake godine oko pedeset studenata iskoristi ovu finansijsku podršku Vlade Francuske za studije u nekoj od 3500 visokoškolskih ustanova u Francuskoj.

Сазнајте више

• додато
  • 30.10.2017

Свечана академија поводом 70. година оснивања Института за медицинска истраживања биће одржана 23.11.2017. године са почетком у 11 часова у свечаној сали САНУ.

Сазнајте више